Dokumentacja pracownicza 2020 ponad 330 wzorów z komentarzem

Dokumentacja pracownicza 2020 ponad 330 wzorów z komentarzem W nowej dokumentacji pracowniczej w 2020 roku omówiono najnowsze zmiany przepisów prawa pracy i przybliżono ich praktyczne zastosowanie w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej i przetwarzania danych osobowych w wybranych procesach HR. W pierwszej części książki przedstawiono, w jakich podstawowych obszarach HR

Dzisiaj sprzedaliśmy 4 sztuki książki Dokumentacja pracownicza 2020 ponad 330 wzorów z komentarzem

  • Autor: Maria Sobieska, Poradniki kadrowe, praca, zatrudnienie, wynagrodzenie
  • Rok wydania 2020
  • Liczba stron: 132

Opis książki Dokumentacja pracownicza 2020 ponad 330 wzorów z komentarzem

Dokumentacja pracownicza 2020 ponad 330 wzorów z komentarzem W nowej dokumentacji pracowniczej w 2020 roku omówiono najnowsze zmiany przepisów prawa pracy i przybliżono ich praktyczne zastosowanie w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej i przetwarzania danych osobowych w wybranych procesach HR.
W pierwszej części książki przedstawiono, w jakich podstawowych obszarach HR następuje przetwarzanie danych i w jakich momentach tych procesów tworzy się dokumentację pracowniczą. Autorka skupiła się na analizie obszarów działań, które w wąskim zakresie są uregulowane w przepisach lub w ogóle nie zostały uregulowane przez przepisy prawa pracy.
Druga część zawiera omówienie zmian, które weszły w życie 1.01.2019 r. Opracowanie ma charakter poradnikowy i dlatego też zostało wzbogacone o przydatne w praktyce kadrowej wzory dokumentów, które zawierają przykłady ich zastosowania oraz przystępne objaśnienia.

Polecamy z kadr:

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna Książka przedstawia problematykę bezpłatnego poradnictwa prawnego i ob